Obroże łańcuszkowe

Szukaj według

Włączone filtry:
  Materiał/Tworzywo

  Informacje

  Nowe produkty

  Obroże łańcuszkowe 

  • Szybki podgląd
   39,00 zł 39,00 zł

   Obroża łańcuchowa dla psa podwójna,

   Obroża łańcuchowa dla psa podwójna, wytrzymała, solidnie wykonana, dostępna w szerokim zakresie rozmiarów. Obroża półzaciskowa dla psa z z podwójnego łańcuszka, chromowana i szlifowana, prezentuje się niezwykle elegancko. Dostępna w 9 rozmiarach. UWAGA! Podany rozmiar obroży łańcuchowej, to rozmiar całkowity, po zaciągnięciu jest ok. 10 cm mniej.

   39,00 zł
  • Szybki podgląd
   69,50 zł 69,50 zł

   Obroża łańcuchowa dla psa potrójna,

   Obroża łańcuchowa dla psa potrójna, elegancka i wytrzymała, przeznaczona dla psów dużych ras. Solidnie wykonana obroża zaciskowa metalowa potrójna z łańcucha chromowanego i szlifowanego, prezentuje się bardzo dystyngowanie. Dostępna w 8 rozmiarach (2 grubościach i 4 długościach). UWAGA! Podany rozmiar obroży łańcuchowej, to rozmiar całkowity, po zaciągnięciu jest ok. 10 cm mniej.

   69,50 zł
  • Szybki podgląd
   75,00 zł 75,00 zł

   Łańcuszek wystawowy dla owczarków

   Łańcuszek wystawowy dla owczarków niemieckich z kolcami, chromowany tzw. łezka, estetycznie wykonany, niezbędny podczas wystaw psich piękności. Obroża wystawowa dla owczarka niemieckiego charakteryzuje się specyficznym designem, który jest specjalnie dopasowany do potrzeb rasy. Prezentowany łańcuszek spełnia wymogi wystawowe. Dostępny jest w dwóch długościach. Ogniwa łańcucha różnią się grubością w zależności od wybranego rozmiaru. UWAGA! CHWILOWO DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE ROZMIAR 55 cm

   75,00 zł
  Pokaż 1 - 3 z 3 produktów
  Przewiń do góry