Szczotki i trymery

Szukaj według

Włączone filtry:
  Producent
  Materiał/Tworzywo
  Przeznaczenie

  Informacje

  Nowe produkty

  Szczotki i trymery 

  • Szybki podgląd
   45,00 zł 45,00 zł

   Miękka szczotka druciana dla psa z

   Miękka szczotka druciana dla psa z plastikowymi kulkami, przeznaczona do szczotkowania warstwy zewnętrznej sierści i do podszerstka. Zapewnia delikatną pielęgnację. Antypoślizgowy uchwyt szczotki ułatwia czesanie. Odpowiednia szczotka dla psów z gładką krótką, długą i półdługą sierścią oraz dla psów szorstkowłosych. WYMIARY: 7 × 16 cm (szerokość szczotki 7 cm) Szczotka druciana miękka przeznaczona jest do wszystkich typów sierści.

   45,00 zł
  • Szybki podgląd
   45,00 zł 45,00 zł

   Szczotka dla psa do masażu,

   Szczotka dla psa do masażu, dwustronna. Odpowiednia dla psów z krótką i średnio długą gładką sierścią. OPIS SZCZEGÓŁOWY:Wyczesuje z sierści włosy i piasek Odpowiednia również dla wrażliwych i młodych psów Pobudza krążenie krwi Do użycia obustronnego Z kauczukuWYMIARY - 6 x 12 cm (Wysokość 12 cm)

   45,00 zł
  • Szybki podgląd
   34,00 zł 34,00 zł

   Miękka szczotka dla psa Trixie,

   Miękka szczotka dla psa Trixie, przeznaczona do delikatnego rozczesywania sierści i podszerstka. Wykonana z plastiku, włosie z miękkiego tworzywa sztucznego, pozwalające łatwo zachować właściwą higienę. Odpowiednia szczotka dla psów z długą i krótką sierścią oraz dla psów wrażliwych i szczeniąt, wymagających łagodnej pielęgnacji sierści. Długość - 19 cm

   34,00 zł
  • Szybki podgląd
   45,00 zł 45,00 zł

   Rękawica z drucianą szczotką dla psa

   Rękawica z drucianą szczotką dla psa z krótką sierścią, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału tzw. mesh. Powierzchnia do szczotkowania wykonana z drucików zakończonych kulkami, podczas czesania pobudza krążenie krwi, usuwa martwe włosy, zanieczyszczenia i kurz z sierści psa. Rękawica zapinana na rzepy, aby można ją lepiej i stabilniej dopasować do dłoni.  Przeznaczona dla psów z krótką i gładką sierścią lub krótką i sztywną z miękkim podszerstkiem. WYMIARY: 18 x 24 cm praktyczność - wygoda - higiena

   45,00 zł
  • Szybki podgląd
   35,00 zł 35,00 zł

   Szczotka druciana dla psa do

   Szczotka druciana dla psa do pielęgnacji krótkiej i szorstkiej sierści. Igły zakończone kulkami, wykonane są ze stali nierdzewnej. Uchwyt na rękę regulowany. Szczotka pobudza krążenie krwi, usuwa martwe włosy, zanieczyszczenia i kurz z sierści psa. Szczotka do pielęgnacji krótkiej sierści i szorstkiej sierści. WYMIARY: 8 x 13 cm praktyczność - wygoda - higiena

   35,00 zł
  • Szybki podgląd
   41,50 zł 41,50 zł

   Szczotka druciana dla psa z

   Szczotka druciana dla psa z wygodnym, gumowanym uchwytem. Przeznaczona do szczotkowania warstwy zewnętrznej sierści, jak i do czesania podszerstka. Extra miękkie druciki łagodnie szczotkują i usuwają martwe włosy. Szczotki dostępna w 3 rozmiarach, także dla psów dużych ras. UWAGA! Pierwszy podany wymiar oznacza szerokość szczotki. Drugi, to jej długość całkowita. Szczotka druciana miękka przeznaczona jest do wszystkich typów sierści.

   41,50 zł
  • Szybki podgląd
   31,00 zł 31,00 zł

   Szczotka drewniana dwustronna

   Szczotka drewniana dwustronna przeznaczona dla psów większych ras. Służy do szczotkowania warstw zewnętrznych sierści, jak i do czesania podszerstka. Wygodny uchwyt z drewna, włosie nylonowe, część druciana zakończona kuleczkami pomagają w utrzymaniu dobrej higieny psa. W przeciwieństwie do szczotek z włosia naturalnego, włosie nylonowe zapobiega rozwojowi bakterii. Regularne szczotkowanie sierści psa usuwa brud, kurz, nadaje sierści połysk. Szczotka dostępna w kilku w 2 rozmiarach. UWAGA! Pierwszy podany wymiar oznacza szerokość szczotki. Drugi, to jej długość całkowita. Szczotka dwustronna przeznaczona jest dla psów z długą i krótką sierścią oraz z sierścią skołtunioną.

   31,00 zł
  • Szybki podgląd
   31,50 zł 31,50 zł

   Miękka szczotka druciana dla psa

   Miękka szczotka druciana dla psa przeznaczona do szczotkowania warstwy zewnętrznej sierści, jak i do czesania podszerstka. Extra miękkie  druciki łagodnie szczotkują i usuwają martwe włosy. Uchwyt wykonany z drewna, części metalowe chromowane, odporne na korozję. W zestawie jest grzebień do czyszczenia szczotki. Szczotka dostępna w kilku kolorach i w 3 rozmiarach. Dostępności każdego z kolorów nie możemy zagwarantować w każdej chwili. UWAGA! Pierwszy podany wymiar oznacza szerokość szczotki. Drugi, to jej długość całkowita wraz z rączką. Szczotka druciana miękka przeznaczona jest do wszystkich typów sierści.

   31,50 zł
  • Szybki podgląd
   34,50 zł 34,50 zł

   Szczotka drewniana dwustronna do

   Szczotka drewniana dwustronna do pielęgnacji sierści psa. Włosie z PCV zapewnia psu właściwą higienę. Usuwa brud, kurz, nadaje sierści połysk. W przeciwieństwie do szczotek z włosia naturalnego, PCV nie sprzyja rozwojowi bakterii. Część druciana ze stali nierdzewnej, zapewnia trwałość użytkowania szczotki. Doskonała do delikatnego szczotkowania, usuwania podszerstka psów o miękkim i aksamitnym włosiu. Igły zakończone kulkami chronią skórę przed podrażnieniami, zaczepieniem włosa i jego ewentualnym wyrwaniem. Szczotka dla psa do podszerstka i do włosa okrywowego. WYMIARY SZCZOTKI:Część robocza - 5 x 10 cm Długość rączki - 11,5 cmpraktyczność - wygoda - higiena UWAGA! Kolory szczotek dobierane są losowo.

   34,50 zł
  • Szybki podgląd
   32,50 zł 32,50 zł

   Szczotka druciana dla psa z igłami

   Szczotka druciana dla psa z igłami zakończonymi kulkami. Przeznaczona do pielęgnacji psa o krótkiej sierści i średniej długości sierści. Doskonała do delikatnego szczotkowania i usuwania podszerstka zwierząt o miękkim i aksamitnym włosiu. Dodatkowo szczotki z igłami zakończonymi kulkami chronią skórę przed podrażnieniami, zaczepieniem włosa i jego ewentualnym wyrwaniem. Przeznaczona dla psów z krótką i miękką sierścią. WYMIARY SZCZOTKI:Część robocza - 5 x 10 cm Długość rączki - 11,5 cmpraktyczność - wygoda - higiena

   32,50 zł
  Pokaż 1 - 10 z 10 produktów
  Przewiń do góry