Rękaw ochronny profilowany do szkolenia psów dorosłych Dingo Gear

Nowy

Rękaw ochronny dla pozoranta profilowany do szkolenia psów dorosłych ze specjalnym elastycznym gryzakiem. Super mocny, wykonany z wysokiej jakości skóry, wytrzymałej w użytkowaniu. Rękaw treningowy przeznaczony do szkolenia dużych, silnych psów typu owczarek niemiecki, Mallinois, itp. Służy do nauki gryzienia, szkolenia prawidłowego chwytu i doskonalenia pełnego chwytu psa. Testowany przez profesjonalnych trenerów, zapewnia bardzo dobrą ochronę pozoranta. Całkowicie chroni rękę osoby szkolącej psa. Dostępne 4 wersje.

OPIS SZCZEGÓŁOWY:

 • Skóra naturalna wysokiej jakości, wytrzymała i miękka
 • Ergonomiczny model zabezpiecza ramię i przedramię pozoranta
 • Osłona ramienia z elastycznego polipropylenu połączona z rękawem
 • Skórzany pasek do mocowania nakładki
 • Solidny uchwyt
 • Specjalnie wyprofilowany gryzak - miękki lub twardy - idealnie tłumi siłę uderzenia, doskonale poddaje się naciskowi i kątowi gryzienia (minimalizuje ryzyko wywichnięcia szczęki psa)
 • Odpowiednie wewnętrzne wzmocnienia i wyścielenie rękawa
 • Rączka z taśmy ułatwia podtrzymywanie rękawa w czasie pracy

UWAGA! Do rękawa niezbędne jest użycie odpowiedniej Nakładki >>>

Więcej szczegółów

425,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Porównaj

Rękaw ochronny profilowany do szkolenia psów dorosłych Dingo Gear

PARAMETRY RĘKAWA

 • WAGA – 1,4 kg
 • DŁUGOŚĆ - 80 cm
 • SZEROKOŚĆ - 22 cm
 • WYSOKOŚĆ - 15 cm

Rękaw ochronny profilowany do szkolenia psów dorosłych Dingo Gear, rękaw treningowy do szkolenia psa, rękaw ochronny dla pozoranta, rękawy dla pozorantów, akcesoria do k9, akcesoria dingo gear, rękaw ochronny ze skóry, rękaw treningowy uniwersalny, rękawy ochronne dla pozorantów, profesjonalne akcesoria do szkolenia psów, szkolenie k9, ubrania ochronne dla pozoranta, sklep zoologiczny duzepsy.pl. Rękaw do nauki gryzienia. Odzież ochronna do szkolenia k9. Ipo sklep. Rękaw do tresury psa. Rękaw treningowy do szkolenia psa. Rękaw treningowy dla psa. Ubiór pozoranta. Akcesoria do szkolenia ipo.

Polub Sklep Zoologiczny DuzePsy.pl na Facebooku

Materiał/TworzywoSkóra naturalna
ZastosowanieOdzież ochronna dla pozorantów
Koloryczarny

Napisz opinię

Napisz opinię

Zadzwoń Tel. 504-724-994 lub 605-24-11-24
lub
Napisz sklep@duzepsy.pl

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu max. 12 godzin

7 Other products in the same category:

 • Szybki podgląd
  282,00 zł 282,00 zł

  Rękaw treningowy dla psa średnio

  Rękaw treningowy dla psa średnio twardy wzmocniony tzw. GARDA, wykonany z doskonałej jakości tkaniny ringowej, mocnej, zapewniającej dobrą ochronę pozoranta i trwałej w użytkowaniu. Tradycyjny, uniwersalny, przeznaczony do szkolenia młodych i dorosłych psów. Rękaw pasuje na lewą i prawą rękę. Istnieje możliwość dopięcia dodatkowej osłony na lewe lub prawe ramię, co zwiększa funkcjonalność rękawa. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

  282,00 zł
 • Szybki podgląd
  285,00 zł 285,00 zł

  Rękaw treningowy otwarty średnio

  Rękaw treningowy otwarty średnio miękki tzw. BELL, przeznaczony do szkolenia młodych psów. Wykonany z doskonałej jakości tkaniny ringowej, mocnej, zapewniającej dobrą ochronę pozoranta i trwałej w użytkowaniu. Tkanina ringowa używana jest do szycia ubrań dla pozorantów do pełnego gryzienia. Rękaw dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

  285,00 zł
 • Szybki podgląd
  254,00 zł 254,00 zł

  Rękaw treningowy otwarty średnio

  Rękaw treningowy otwarty średnio miękki tzw. BELL do szkolenia młodych psów. Rękaw dla pozoranta wykonany z doskonałej jakości juty, mocnej, zapewnia dobrą ochronę osoby szkolącej psa, trwały w użytkowaniu.

  254,00 zł
 • Szybki podgląd
  338,00 zł 338,00 zł

  Rękaw treningowy dla psa krótki

  Rękaw treningowy dla psa krótki uniwersalny tzw. FRED wykonany z doskonałej jakości tkaniny ringowej, mocnej, zapewniającej dobrą ochronę pozoranta i trwałej w użytkowaniu. Budowa rękawa jest zgodna z aktualnymi trendami treningowymi. Rękaw pasuje na lewą i prawą rękę. Umożliwia szkolenie prawidłowego chwytu psa. Rękaw szkoleniowy średnio twardy przeznaczony do treningu psiej młodzieży. Zobacz pozostałe rękawy szkoleniowe dla pozorantów >>>

  338,00 zł
 • Szybki podgląd
  342,00 zł 342,00 zł

  Rękaw ochronny dla pozoranta

  Rękaw ochronny dla pozoranta wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiej skóry. Przeznaczony do szkolenia psów zarówno młodych jak i doświadczonych. Rękaw jest na tyle elastyczny, że ułatwia psu dojście do naturalnego odruchu zagryzania (fiksacja). Idealnie tłumi siłę uderzenia i doskonale poddaje się naciskowi i kątowi gryzienia (minimalizuje ryzyko wywichnięcia szczęki psa). Całkowicie chroni rękę osoby szkolącej psa, pasuje na obie ręce. Dzięki swoim właściwościom polecany jest jako rękaw do tresury psa dla początkujących pozorantów.UWAGA! Niezbędne jest użycie odpowiedniej Nakładki na rękaw >>>

  342,00 zł
 • Szybki podgląd
  410,00 zł 410,00 zł

  Rękaw ochronny dla pozoranta z

  Rękaw ochronny dla pozoranta z gryzakiem grubym miękkim, przeznaczony do szkolenia zarówno młodych jak i doświadczonych psów. Wykonany z wysokiej jakości miękkiej skóry. Rękaw szkoleniowy do tresury psa Dingo Gear służy do nauki gryzienia, szkolenia prawidłowego chwytu i doskonalenia pełnego chwytu. Testowany przez profesjonalnych trenerów, zapewnia bardzo dobrą ochronę pozoranta. Dostępny w 2 wersjach - na prawą i lewą rękę. OPIS SZCZEGÓŁOWY: ergonomiczny model całkowita ochrona ręki – zabezpiecza ramię i przedramię pozoranta osłona ramienia z elastycznego polipropylenu połączona z rękawem skórzany pasek przeznaczony do mocowania nakładki na rękaw wykonany z wysokiej jakości miękkiej skóry, trwałej w użytkowaniu solidny uchwyt wyprofilowany gruby i bardzo miękki gryzak idealnie tłumi siłę uderzenia i doskonale poddaje się naciskowi i kątowi gryzienia (minimalizuje ryzyko wywichnięcia szczęki psa) wewnętrzne wzmocnienia i wyścielenie rękawa rączka z taśmy ułatwia podtrzymywanie rękawa w czasie pracy UWAGA! Do rękawa niezbędne jest użycie odpowiedniej Nakładki >>>

  410,00 zł
 • Szybki podgląd
  227,00 zł 227,00 zł

  Rękaw szkoleniowy dla pozoranta,

  Rękaw szkoleniowy dla pozoranta, przeznaczony do nauki gryzienia dla szczeniaków i młodych psów. Może być używany do szkolenia psa na etapie przejściowym między gryzakiem, a rękawem dla dorosłego psa. Nie wymaga dodatkowych nakładek. Rękaw szkoleniowy pasuje na prawą i lewą rękę. Rękaw dostępny jest w dwóch wersjach: z juty i z materiału ringowego.

  227,00 zł
Next Previous

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Przewiń do góry