Kategorie

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

DuzePsy.pl, to jedyny w Polsce internetowy sklep zoologiczny dla psów dużych ras i dla ich właścicieli.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy DINGO GEAR.

Specjalnością sklepu zoologicznego Duzepsy.pl są akcesoria dla dużego psa, karmy dla psów dużych ras oraz akcesoria dla kotów Oferujemy wysokiej jakości akcesoria niezbędne podczas codziennych spacerów z psem, do uprawiania sportów z psami, na wystawy psich piękności oraz do profesjonalnego szkolenia psów, w tym akcesoria do szkolenia psów K9 i do IPO.

Zapewniamy również profesjonalny sprzęt do szkolenia psów służbowych oraz odzież ochronną dla pozorantów (ubrania do mondioringu, do pełnego gryzienia i lekką odzież dla pozoranta.

Mając na uwadze szczególne potrzeby naszych klientów, oferujemy wysokiej jakości obroże dla dużego psa ze skóry i z taśmy, wygodne szelki dla dużego psa, mocne smycze dla psów, wygodne i wytrzymałe legowiska dla dużego psa oraz wszystkie inne potrzebne akcesoria dla silnego psa dużej rasy typu owczarek niemiecki, doberman, dog, kaukaz, amstaff, itp..

Dbamy również o dobre odżywianie psów, dlatego staramy się dostarczać najlepsze karmy dla psów dostępne na polskim rynku - karmy PREMIUM takich producentów jak: Hill’s, Royal, Healthy Paws, OBT, Happy Dog, karmy bez konserwantów oraz specjalistyczne karmy dla aktywnych psów dużych ras. Tę propozycję uzupełniamy o zdrowe, pożywne przysmaki i poczęstunki dla psów, niezbędnych do szkolenia psa.

Ponieważ wiemy, że bardzo często obok dużego psa w jednym domu mieszkają inne czworonogi, w naszym sklepie znajdziesz również akcesoria dla psów średnich i małych ras oraz akcesoria dla kota.

Jeżeli szukasz jakiegoś produktu, którego nie widać na stronie naszego sklepu, skontaktuj się z nami, zobaczymy, co możemy dla ciebie zrobić. Staramy się zapewnić najlepszą, możliwą obsługę klienta, więc daj nam znać, co możemy zrobić dla ciebie i twojego psa.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nas, zajrzyj na naszego BLOGA.

Pozdrawiamy

Właściciele sklepu Zoologicznego DuzePsy.pl


Przewiń do góry