Kładka dla psa do Agility

Najedź kursorem, by powiększyć

HOB-TX-32090

Nowy

Kładka dla psa do Agility, to jedno z podstawowych urządzeń niezbędnych do wyposażenia placu do szkolenia zręcznościowego psa. Kładka wykonana jest z drewna sosnowego, zabezpieczonego przed wpływem warunków atmosferycznych. Dla lepszej przyczepności i większego bezpieczeństwa psa, powierzchnia kładki pokryta jest gumowaną powłoką. Strefy kontaktu psa z kładką oznaczonekolorami. Kładka przystosowana do szkolenia psa o wadze max. 80 kg. Kładka do Agility oferuje możliwość zastosowania zróżnicowanego programu szkolenia psa, od typowo szkoleniowego po zdrowotne.

OPIS SZCZEGÓŁOWY:

 • Kładka z drewna sosnowego, zabezpieczonego przed wpływem czynników atmosferycznych, zapewni trwałość użytkowania
 • Powierzchnia kładki pokryta gumowaną powłoką dla lepszej przyczepności
 • Strefy kontaktu psa z kładką oznaczone dobrze widocznymi kolorami
 • Dla psów o wadze do 80 kg

WYMIARY: 456 × 64 × 30 cm

UWAGA! Towar dostępny wyłącznie na zamówienie. Wymagana wpłata z góry. Nie wysyłamy za pobraniem.

Więcej szczegółów

955,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Porównaj

Kładka dla psa do Agility

Polub Sklep Zoologiczny DuzePsy.pl na Facebooku

ZastosowanieUchwyt pod siodełko do Trixie Biker

Napisz opinię

Napisz opinię

Zadzwoń Tel. 504-724-994 lub 605-24-11-24
lub
Napisz sklep@duzepsy.pl

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu max. 12 godzin

2 Other products in the same category:

 • Szybki podgląd
  582,00 zł 582,00 zł

  Huśtawka dla psa do Agility, to

  Huśtawka dla psa do Agility, to jedno z podstawowych urządzeń niezbędnych jako wyposażenie placu do szkolenia zręcznościowego psa. Huśtawka wykonana jest z drewna sosnowego, zabezpieczonego przed wpływem warunków atmosferycznych. Dla lepszej przyczepności i większego bezpieczeństwa, powierzchnia huśtawki pokryta jest gumowaną powłoką. Strefy kontaktu psa z huśtawką oznaczone są kolorami. Huśtawka przystosowana dla psów o wadze do 80 kg. Huśtawka do szkolenia psa Agility oferuje możliwość zastosowania zróżnicowanego programu szkolenia psa, od typowo szkoleniowego po zdrowotne. OPIS SZCZEGÓŁOWY: Huśtawka z drewna sosnowego, zabezpieczonego przed wpływem czynników atmosferycznych, zapewni trwałość użytkowania Powierzchnia huśtawki pokryta gumowaną powłoką dla lepszej przyczepności Strefy kontaktu psa z huśtawką oznaczone dobrze widocznymi kolorami Dla psów o wadze do 80 kg WYMIARY: 3,00 m x 0,34 m x 0,54 m UWAGA! Towar dostępny wyłącznie na zamówienie. Wymagana wpłata z góry. Nie wysyłamy za pobraniem.

  582,00 zł
 • Szybki podgląd
  127,00 zł 127,00 zł

  Tunel sprawnościowy do AGILITY

  Tunel sprawnościowy do AGILITY wykonany z wytrzymałego poliestru, nadaje się do szkolenia małych psów i szczeniąt zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Tunel wyposażony w kotwice gruntowe do mocowania jest łatwy do montowania i demontażu. Do tunelu dołączona jest poręczna torba transportowa oraz broszura z poradami i wskazówkami pomocnymi w opracowaniu optymalnego programu szkolenia psa na Agility. OPIS SZCZEGÓŁOWY: Tunel wykonany z wytrzymałego poliestru, do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz Kotwice gruntowe do mocowania zapewniają stabilność tunelu W zestawie jest torba transportowa do przenoszenia tunelu Broszura z poradami dotyczącymi szkolenia dołączona do zakupu 1 kolor (niebieski) WYMIARY: ø 40 cm x 2 m

  127,00 zł
Przewiń do góry