Loading cart contents...
View Cart Checkout
Cart subtotal: 0.00 zł
 • PAKIET 3 Książki Cesara Millana Tanio – PROMOCJA LIMITOWANA

  PAKIET 3 Książki Cesara Millana PROMOCJA – OSZCZĘDZASZ 30 zł!

  Jak uszczęśliwić psa?, Jak wychować idealnego psa?, Jak zostać przywódcą stada?

  Dzięki zestawowi 3 książek najbardziej znanego na świecie psiego behawiorysty, Cesar Millana słynnego Zaklinacza Psów, poznasz i opanujesz proste sposoby, które pomogą ci z miłością  i szacunkiem skorygować nieodpowiednie zachowanie twojego pupila. Książki te, to prawdziwe kompendium wiedzy o wychowaniu psów, prezentujące Metodę treningową Cesara.

  Niezależnie od tego, jak długo jesteś właścicielem psa, dzięki tym książkom zrozumiesz różnice w sposobie postrzegania świata pomiędzy psami a ludźmi i sprawisz, że twoje życie z pupilem stanie się szczęśliwsze. Znajdziesz tu informacje dotyczące:

  • Podstaw psiej psychologii;
  • Zachowań instynktownych;
  • Osiągania stanu równowagi i wyznaczania granic;
  • Radzenia sobie z najczęstszymi złymi zachowaniami;
  • Wyboru psa odpowiedniego dla twojej rodziny;
  • Pomagania twojemu psu w przystosowywaniu się do zmian życiowych.

  Poznaj metodę treningową Cesara Millana i spraw, by twój pies był mądry i szczęśliwy!

  119.70 zł 89.70 zł

  View Product
 • Jak uszczęśliwić psa? 98 najlepszych wskazówek od Zaklinacza Psów. Cesar Millan

  Jak uszczęśliwić psa? 98 najlepszych wskazówek od Zaklinacza Psów. Cesar Millan

  Bestsellerowy autor, najbardziej znany psi behawiorysta, Cesar Millan po raz kolejny odkrywa przed czytelnikami tajniki swojej wiedzy. Jak uszczęśliwić psa? nowa książka słynnego Zaklinacza Psów, to łatwe w użyciu narzędzie, które pomoże ci z miłością  i szacunkiem skorygować nieodpowiednie zachowanie twojego pupila.

  Światowej sławy autor zawarł w nim 98 wskazówek, które wyjaśnią m.in. jak spokojnie asertywnie wyznaczać granice niepokornemu psu, pomóc pupilowi, którego czeka przeprowadzka albo poznanie nowego członka rodziny, a przede wszystkim – jak stać się mądrym przywódcą szczęśliwego stada!

  Prawdziwe kompendium wiedzy o wychowaniu psów, prezentujące Metodę treningową Cesara – wskazówki i techniki są podzielone według konkretnych problemów, co sprawia, że korzystanie z nich jest proste.

  Niezależnie od tego, jak długo jesteś właścicielem psa, dzięki tej książce zrozumiesz różnice w sposobie postrzegania świata pomiędzy psami a ludźmi i sprawisz, że twoje życie z pupilem stanie się szczęśliwsze. Znajdziesz tu informacje dotyczące:

  • Podstaw psiej psychologii;
  • Zachowań instynktownych;
  • Osiągania stanu równowagi i wyznaczania granic;
  • Radzenia sobie z najczęstszymi złymi zachowaniami;
  • Wyboru psa odpowiedniego dla twojej rodziny;
  • Pomagania twojemu psu w przystosowywaniu się do zmian życiowych.

  Poznaj metodę treningową Cesara Millana i spraw, by twój pies był mądry i szczęśliwy!

  39.90 zł 29.90 zł

  View Product
 • Zapomniany język psów. Jan Fennell

  Zapomniany język psów. Jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka. Autor: Jan Fennell

  Światowy bestseller!

  Niezwykła książka, pozwalająca człowiekowi lepiej zrozumieć potrzeby swojego najlepszego przyjaciela, dzięki czemu można zapobiec wielu problemom ze swoim czworonożnym pupilem i zbudować prawdziwie niezwykłą więź i przyjaźń, opartą na mądrej miłości i odpowiedzialności.

  PAMIĘTAJ! Pies ufa tobie bezgranicznie. Nie zawiedź go.

  O AUTORCE

  JAN FENNELL posiada nadzwyczajny dar, który wzbudza podziw i zachwyt wszystkich miłośników psów. Jest znanym hodowcą, mającym liczne sukcesy na wielu znaczących i prestiżowych wystawach, z Londyńskim Crufts na czele. W ostatnim czasie jej niezwykła metoda podejścia do psów, zwłaszcza tych, które stwarzają problemy, a także udział w programach radiowych i telewizyjnych przysporzyły jej wielu gorących zwolenników.

  Format: 168 x 240 mm
  Stron: 224
  Okładka: miękka
  Wydawnictwo: GALAKTYKA

  34.90 zł

  View Product
 • Zapomniany język psów w praktyce, Jan Fennell

  Zapomniany język psów w praktyce. Jak w 30 dni zbudować prawdziwą więź ze swoim psem, Autor: Jan Fennell

  Światowy bestseller!

  Druga część bestsellerowej książki Zapomniany język psów! Kilkadziesiąt zdjęć z archiwum autorki.

  W ciągu 30 kolejnych dni każdy może nauczyć się harmonijnej i bezkonfliktowej współpracy ze swoim ukochanym czworonogiem… Książka zawiera proste do wykonania ćwiczenia oraz zdjęcia, które pomagają w lepszym zrozumieniu i stosowaniu opisywanej metody. Autorka przytacza też przykłady zaczerpnięte z jej bogatego doświadczenia w pracy z psami, które sprawiały kłopoty swoim właścicielom. Niektóre z tych opowieści są zabawne, inne smutne, wszystkie jednak czegoś uczą i dają wiele do myślenia każdemu miłośnikowi zwierząt.

  Format: 168 x 240 mm
  Stron: 232
  Okładka: miękka
  Wydawnictwo: GALAKTYKA

  34.90 zł

  View Product
 • Agresja u psów – postępowanie w przypadku zachowań agresywnych, Joel Dehasse

  Agresja u psów – postępowanie w przypadku zachowań agresywnych, Autor: Joel Dehasse

  Produkt chwilowo niedostępny! Zapytaj kiedy będzie znowu w ofercie.

  Napisałem tę książkę, żeby wyjaśnić, czym naprawdę jest agresja u psów, jakie ma oblicza. Chciałbym, żebyśmy rozumieli problemy z nią związane oraz potrafili je przewidywać i im zapobiegać. Chciałbym również, żebyśmy umieli sobie z nimi radzić i żeby pies mógł mieszkać z nami pod jednych dachem lub żyć w stadzie, stanowiąc jednocześnie minimalne zagrożenie dla otoczenia. Każdy pies może ugryźć. W ogromnej większości przypadków sprawcą ugryzienia jest zwierzę, które mieszka razem z ofiarą lub które ofiara bardzo dobrze zna. Rzadko kiedy jest to błąkający się, bezpański pies. Do ugryzień zwykle dochodzi w domu, rzadziej w miejscach publicznych. Wypadki się zdarzają i zawsze tak będzie. Zależy mi, aby rady zawarte w tym podręczniku pomogły zmniejszyć liczbę oraz stopień nasilenia ataków. (Autor: Joël Dehasse)

  Agresja u psów jest tym bardziej godna polecenia i zainteresowania, że jest jedną z niewielu pozycji o tej tematyce na polskim rynku.

  Lek. wet. Joanna Iracka, specjalista zaburzeń zachowania

  64.90 zł

  View Product
 • Sygnały uspakajające – Jak psy unikają konfliktów. Turid Rugaas

  Sygnały uspakajające. Jak psy unikają konfliktów.

  Autor: Turid Rugaas

  Produkt chwilowo niedostępny! Zapytaj kiedy będzie znowu w ofercie.

  Mój pies jest tak mądry, że tylko mówić nie umie – jakże często zdanie to pada z ust ludzi, którym wydaje się, że doskonale znają swojego pupila. Tymczasem nic bardziej błędnego – nasz pies mówi! Posługuje się bardzo rozwiniętym systemem sygnałów mowy ciała. Znajomość sygnałów uspokajających, jak je nazwała Turid Rugaas, ułatwi nam wzajemne zrozumienie, nie tylko na placu szkoleniowym, ale przede wszystkim w życiu codziennym.

  28.90 zł

  View Product
 • Jak zostać przywódcą stada. Cesar Millan

  Jak zostać przywódcą stada. Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie.

  Autorzy Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

  Książka Cesara Millana Jak zostać przywódcą stada to już druga książka słynnego psiego behawiorysty – gwiazdy programu National Geographic Channel Zaklinacz psów. Dzięki niej zrozumiesz język psów i staniesz się prawdziwym autorytetem dla twojego ukochanego czworonoga.

  39.90 zł 32.90 zł

  View Product
 • Jak wychować idealnego psa. Cesar Millan

  Jak wychować idealnego psa. W okresie szczenięcym i później.

  Autorzy Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

  Autor bestsellerów i gwiazda programu Zaklinacz psów emitowanego w stacji National Geographic Channel opowiada w swojej książce, jak wychować idealnego psa – szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego:

  • Czego oczekiwać w kolejnych etapach rozwoju psa
  • Jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania się poza domem
  • Co należy wiedzieć na temat zasad zdrowego żywienia psów
  • Kiedy i dlaczego należy szczepić psa i jak nie przesadzić z liczbą szczepień
  • Jak – poprzez ustanowienie zasad, granic, ograniczeń i spokojnie asertywnego przywództwa – uczyć psa posłuszeństwa już od pierwszego dnia
  • Jak uniknąć większości błędów często popełnianych przez właścicieli wychowujących szczenięta i młode psy
  • Jak korygować niepożądane zachowania, zanim staną się poważnym problemem
  • Jakie stosować ćwiczenia i zabawy, by kształcić najbardziej pożądane cechy psów każdej rasy

  Jak Wychować Idealnego Psa, to trzecia książka słynnego psiego behawiorysty, która ukazała się w Polsce. Wszystkie dotychczas wydane w USA książki Cesara Millana trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.

  39.90 zł 34.90 zł

  View Product
 • Zapomniany język psów Jan Fennell 2 części

  ,

  Zapomniany język psów, jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka.

  Zapomniany język psów w praktyce, jak w 30 dni zbudować prawdziwą więź ze swoim psem.

  Autor: Jan Fennell

  Zestaw dwóch bestsellerów Jan Fennel, znanej na całym świecie autorki poradników o psach z serii Zapomniany język psów. Zapomniany język psów, jak zrozumieć najlepszego przyjaciela człowieka, część 1 oraz Zapomniany język psów w praktyce, jak w 30 dni zbudować prawdziwą więź ze swoim psem, część 2.

  Kierując się przede wszystkim zrozumieniem języka, jakim posługują się wilki i psy w stadzie, autorka opracowała własną metodę rozwiązywania problemów pojawiających się często między psem i jego opiekunami. Jej metoda w zasadzie sprowadza się do podstawowych, ale niestety zapomnianych prawd – przywróćmy psom poczucie przynależności do stada, pokażmy im, gdzie w hierarchii stada jest ich miejsce. Z książki dowiemy się, jak Jan dawała sobie radę w konkretnych przypadkach, kiedy okazywało się, że psy widzą świat inaczej niż spodziewamy się tego my – ich właściciele.

  Światowe bestsellery!

   

  69.80 zł 57.90 zł

  View Product

UWAGA! Realizujemy zamówienia zagraniczne. W przypadku wysyłki do krajów UE lub innego kraju, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.