Identyfikator dla psa skórzany SERDUSZKO

Najedź kursorem, by powiększyć

Nowy

Identyfikator dla psów wykonany ze skóry, trwały i gustowny dodatek do szelek lub smyczy. Adresówka dla psa to najprostszy sposób, żeby pomóc twojemu przyjacielowi odnaleźć ciebie w razie niebezpieczeństwa lub zagubienia i zaoszczędzić mu stresu.

Identyfikator dostępny w 4 kolorach - czarny, czerwony, brązowy, natura

Więcej szczegółów

15,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń

Porównaj

Identyfikator dla psa skórzany SERDUSZKO

Materiał/TworzywoSkóra naturalna
ZastosowanieAdresówki dla psów
Koloryczarny, czerwony, brązowy, natura

Napisz opinię

Napisz opinię

Zadzwoń Tel. 504-724-994 lub 605-24-11-24
lub
Napisz sklep@duzepsy.pl

Na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu max. 12 godzin

4 Other products in the same category:

 • Szybki podgląd
  6,00 zł 6,00 zł

  Identyfikator dla psa lub kota

  Identyfikator dla psa lub kota metalowy. Adresówka dla psa to najprostszy sposób, żeby pomóc twojemu pupilowi odnaleźć ciebie w razie niebezpieczeństwa lub zagubienia i zaoszczędzić mu stresu. Identyfikator dostępny w różnych kolorach i kształtach. Przy składaniu zamówienia może się różnić wyglądem od identyfikatora zaprezentowanego na zdjęciu.

  6,00 zł
 • Szybki podgląd
  11,50 zł 11,50 zł

  Identyfikator dla psa metalowy duży.

  Identyfikator dla psa metalowy duży. Adresówka dla psa to najprostszy sposób, żeby pomóc twojemu pupilowi odnaleźć ciebie w razie niebezpieczeństwa lub zagubienia i zaoszczędzić mu stresu. Identyfikator dostępny w różnych kształtach. Przy składaniu zamówienia może się różnić wyglądem od identyfikatora zaprezentowanego na zdjęciu.

  11,50 zł
 • Szybki podgląd
  15,50 zł 15,50 zł

  Identyfikator dla psów wykonany ze

  Identyfikator dla psów wykonany ze skóry, trwały i gustowny dodatek do szelek lub smyczy. Adresówka dla psa to najprostszy sposób, żeby pomóc twojemu przyjacielowi odnaleźć ciebie w razie niebezpieczeństwa lub zagubienia i zaoszczędzić mu stresu. Identyfikator dostępny w 2 kolorach. ROZMIAR: 5,5 x 5 cm

  15,50 zł
 • Lampka LED do obroży dla psa i

  Lampka LED do obroży dla psa i identyfikator świecący w jednym. Zawieszka w kształcie kosteczki z odblaskiem i dwoma światłami LED, świecąca aż do 100 godzin światłem pulsującym lub do 50 godzin światłem ciągłym. Polepsza widoczność psa po zmroku. Z tyłu zawieszki jest identyfikator z miejscem na napisanie danych psa. Zawieszka wykonana z plastiku z metalowym karabińczykiem. W zestawie załączona jest bateria. WYMIARY: 4,5 x 3 cm

  15,50 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Przewiń do góry